אירוע בת המצווה נחגג כאשר נערה מגיעה לגיל 12 והוא מסמל את המעבר מילדות לבגרות. אירוע זה הוא אירוע שחשוב לחגוג ולציין במסיבה מכיוון שזהו הגיל בו הנערה מצטרפת לקהילה של המבוגרים ומתחילה לקחת אחריות על מעשיה.

מדוע חוגגים בת מצווה?

בעבר לא היה נהוג לציין את מועד זה באירוע מיוחד. חגיגות בת מצווה התפתחו במהלך הדורות, עם הרצון ליצור שיוון עבור נשים, כי מי אמר שרק לגברים מגיע לחגוג?

חגיגת בת המצווה שונה מטקס בר המצווה מכיוון שאין לה סממנים דתיים, אלא האירוע מצויין במסיבה לפי המסורת המשפחתית של כל נערה, ביחד עם בני משפחתה וחבריה הקרובים.

בת מצווה במילאנו קלאב – הערב שכולו שלך

בשנים האחרונות התפתחה מסורת בה נוהגים לציין את טקס בת המצווה באירוע חגיגי, אליו מוזמנים בני המשפחה והחברים. הימים בהם חגגו בת מצווה בצניעות בחצר חלפו עברו מן העולם, והיום הפכו אירועי בת מצווה להפקות בסדר גודל של חתונה.

זה הערב שלך, כולם באו לחגוג איתך, ולנו חשוב שזה יהיה ערב לא פחות ממושלם!

אנחנו מבינים שבת מצווה חוגגים רק פעם בחיים, ולכן נדאג להפיק עבורך אירוע בת מצווה שכל הכיתה תדבר עליו!.

במועדון מילאנו מפיקים אירועי בת מצווה ברמה המקצועית ביותר, תוך התחשבות מלאה ברצונותיה וחלומותיה של כלת האירוע. חבילת האירוע של מסיבת בת מצווה אותה אנו מציעים עשירה במרכיבים, אותם נדע לספק ולבצע על הצד הטוב ביותר. במועדון מילאנו  תוכלי להנות משפע של אפשרויות ומגוון אטרקציות, והכל באיכות ובמקצועיות, תוך נסיון רב שנים בהפקת אירועי בת מצווה בקונספטים שונים.

את רק צריכה לחלום, ואנחנו כבר נדאג להגשים!

אם חשוב לך שהאירוע שלך יהיה קסום ומיוחד במינו, אל תחכי לרגע האחרון, ושרייני כבר עכשיו את התאריך.

שיהיה הרבה מזל טוב!!!!