מקום לאירועי חברה במרכז

בעידן הנוכחי הפכו אירועי חברה למרכיב בסיסי ומהותי בסביבת העבודה של כל עסק וארגון. זוהי הזדמנות ליצירת היכרות בין אנשי החברה ומשפחותיהם, לגיבוש צוותים, לשבירת הדיסטנס בין עובדים למנהלים, ובעיקר לפרוק מתח מצטבר עם מסיבת ריקודים טובה, איכותית ומושקעת. יחד עם זאת, בכדי להבטיח את הצלחתם של אירועי חברה חשוב לבחור במקום הנכון עבורם, ולקוחות רבים כבר מצאו את מילאנו ככתובת הנכונה.

מה מייחד את מילאנו?

אם אתם מחפשים מקום לאירוע חברה במרכז שמצד אחד יהיה מכובד ויוקרתי, ומאידך גם תוסס ומלהיב, הרי שמועדון מילאנו מציע את התמהיל הטוב ביותר. המועדון המושקע שוכן במיקום מרכזי ונוח בפתח תקווה, עם שפע של חניה בחינם, ובידיו ניסיון וידע רב בעריכת אירועים מכל הסוגים לרבות כמובן אירועי חברה. הידע והניסיון שלנו באים לידי ביטוי ביכולת לספק פתרון לכל צורך של מארגני האירוע, וזאת על הצד המקצועי והאיכותי ביותר שאפשר לבקש. יכולותינו בתחום מגובות בציוד מתקדם, בצוות מנוסה ואדיב, באווירה ייחודית ושלווה ובכל אלמנט נוסף שתבקשו מאת מקום לאירוע חברה בפתח תקווה.

פתרון שלם לאירוע שלכם

מועדון מילאנו הוא הרבה יותר מאשר אולם אירועים בפתח תקווה, מפני שאורחים זוכים לכל היתרונות שיש באולם אירועים לצד האיכויות של מועדון בוטיק יוקרתי. זהו שילוב המתבטא במתחם מתקדם, פרטי ומאובזר המתאים לשלל אירועים כגון ימי עיון, ימי גיבוש, הרצאות, ימי כיף, ערבי השקה, מסיבת קוקטייל וגם מסיבת ריקודים לתוך הלילה. במילים אחרות, לכל צורך שלכם יש לנו מענה מקצועי, מדויק ומקיף, שיבטיח אירוע מוצלח ומהנה.

כל הדרוש לאירוע חברה

במועדון מילאנו עומדים לרשותכם כל האלמנטים הנחוצים לאירוע חברה, החל באזור קבלת פנים גדול ומרווח, ועד לפינות הסב אישיות ואינטימיות. בנוסף, המועדון מצויד בשלל מסכי LCD, וכן מערכות סאונד והגברה מתקדמות ואיכותיות. אך מעל הכל, הצוות המנוסה של המועדון ייעץ וילווה אתכם לכל אורך הפקת האירוע עסקי, החל משלב תכנון הקונספט ועד ליישום מושלם עד לפרט הקטן ביותר.