מילאנו קלאב, מועדון לבת מצווה, אירועים ומסיבות.

ברוכים הבאים למועדון מילאנו, המועדון המוביל לאירועי בת מצווה בפתח תקווה!

המועדון מותאם ומעוצב במיוחד לאירועים חגיגייים- פרטיים ועסקיים.

כבר בכניסה למועדון תוכלו להתרשם מהעיצוב המיוחד של המקום. רחבת ריקודים גדולה, מסכי LCD הממוקמים ברחבי המועדון, בר משקאות עשיר ומגוון, פינות ישיבה ואירוח מעוצבות ושפע של פינוקים נוספים.

עיצובו של המקום, תכנונו והתנהלותו מעידים על רמת המקצועיות ונסיון רב השנים אותם מביאים מנהלי המועדון וצוות העובדים בו לכל אירוע ואירוע.

מועדון מילאנו בעל ניסיון רב שנים בהפקת אירועי בת מצווה. המועדון נגיש ביותר לקהל הלקוחות, המגיעים מכל רחבי הארץ, וממוקם בפתח תקווה. יש לכם אירוע בת מצווה בפתח? התקשרו עוד היום להבטיח מקומכם

מילאנו קלאב - מועדון לבת מצווה בפתח תקווה! אם מתחשק לכם אירוע לא סטנדרטי הגעתם למקום הנכון! מילאנו קלאב - המועדון המוביל בתחום אירועי בת מצווה בפתח תקווה.

ניהול האירוע

איפיון ותכנון ראשוני של הקונספט המדויק, על האלמנטים המיוחדים שבו, ולאחר מכן וידוא מתמיד באמצעות נוכחות מנהלי החברה באירוע כי ההתרחשויות בזמן אמת תואמות את התכנון המקורי והמוסכם.

מיקום

התאמת האירוע למיקום הנבחר באחד המתחמים המצויים בבעלות החברה (או במיקום/אתר חיצוניים לבחירת הלקוח) - המבטיחה שקיפות מלאה בבחירת האתר וכן גמישות תקציבית גבוהה יותר.

קריאייטיב

הבניית רעיונות בהתאמה לקו המבוקש על ידי הלקוח, תוך יישור קו עם מסרים, אג׳נדות, סלוגנים או נושאים ספציפיים הרצויים לו (themes).

לוגיסטיקה

טיפול אישי בכל אחד מהספקים המרכיבים את האירוע, בהתאמה לדרישות הלקוח ותקציבו: קייטרינג, עיצוב ותפאורה, מוזיקה, אמנים ומיצגים ועוד